fbpx

Union Jack – Kształcimy Superbohaterów

Sylwia Rytarowska (właścicielka, autorka metod): oprócz angielskiego, moim wielkim hobby jest rozwój osobisty, a w szczególności sposoby sprytnej nauki. Kocham robić mapy myśli i i uczyć się mądrze, np. z wykorzystaniem technik pamięciowych, bo wtedy nauka to frajda a nie katorga. Marzę o tym, aby nasze dzieci nauczyły się wykorzystywać w pełni wielki potencjał jaki w nich drzemie i  osiągały pełnię swoich możliwości, nie tylko w edukacji. 

Gdy projektowałam nasze kursy i metody, moimi głównymi celami było:

  1. Sprawić by nauka była skuteczna, czyli żeby dzieciaki uczyły się szybciej i żeby lepiej i dłużej pamiętały czego już się nauczyły.
  2. Uczynić naukę przyjemną i atrakcyjną – czyli żeby doświadczenie dziecka z zajęć było bardzo pozytywne i w ten sposób zachęcało do dalszej systematycznej nauki.

Dzięki metodom Pick Up Sensory English dla przedszkolaków i Clever English dla dzieci w szkole, moje marzenie zaczęło się spełniać. W nowym roku szkolnym będziemy świętować 15-lecie istnienia Union Jack!

W czym pomagamy rodzicom?

Przede wszystkim dajemy pewność bezproblemowej przyszłości dziecka z językiem angielskim. Nasi absolwenci uzyskują bardzo wysokie wyniki na egzaminach i biegle posługują się nim na codzień, choćby dla przyjemności oglądając filmy w oryginale.

Mamy zaprojektowaną całkowitą drogę słuchacza, więc także wyraźnie i jasno pokazujemy, gdzie słuchacz jest dziś na mapie znajomości języka, a gdzie będzie za rok czy lat kilka. Posiadamy własne zaplanowane i sprawdzone ścieżki programowe, które nie pozostawiają żadnego elementu nauki przypadkowi i gwarantują skuteczną naukę. U nas wszystko jest pod stała kontrolą i zaplanowany dokładnie jest każdy etap nauki. Słuchacz, który u nas zaczyna pierwszy etap nauki kiedy ma 3 lata, w wieku 7 lat ma już tak bogaty zasób słownictwa, że typowe podręczniki nie mają u nas zastosowania, stąd nasz wybór padł na National Geographic Learning ze względu na wysoki poziom materiałów.

Co oferujemy?

Pick Up Sensory English dla dzieci 3-6 lat. 

Kurs w którym dzieci poznają język angielski wszystkimi zmysłami i uczą się np. Pisać swoje imię w żelu lub pianie paluszkiem, a nie ołówkiem na kartce. W ten sposób dzieci nie tylko świetnie przyswajają i zapamiętują materiał, ale także doświadczają nowych wrażeń i bodźców, które rozwijają ich intelekt i koordynację.

Clever English dla dzieci 6-12

Kurs języka angielskiego, w którym stawiamy na kompetencje XXI wieku, czyli takie umiejętności jak analiza, koncentracja, logika czy też wyciąganie wniosków. Do utrwalania słówek opracowaliśmy własny system English Code – by lepiej pamiętać bawiąc się.

Exam dla ósmoklasistów i maturzystów. 

Uczymy się tutaj technik jak najlepiej zdać egzamin i uważać na pułapki, z próbnym testem co miesiąc, który jasno pokazuje nasze mocne i słabsze strony.

Za co nas rodzice doceniają najbardziej?

Jesteśmy bardzo elastyczni w ustalaniu grafiku i zawsze dostosujemy się do możliwości rodziców. Mamy kursy, które odbywają się jeden raz w tygodniu a także takie w wymiarze dwóch spotkań w tygodniu – wszystko zależy od rodzica.

Doceniają także nasze metody prowadzenia zajęć, ponieważ do nas dzieci bardzo chętnie chodzą na lekcje i rodzice nie muszą ich jakość szczególnie namawiać do nauki.

Gdzie znajduje się nasza szkoła?

Jesteśmy w ścisłym centrum Rzeszowa, przy ul. Księdza Jałowego, mamy mnóstwo wygodnych miejsc do parkowania które od 17.00 są już za darmo, a przystanek autobusowy jest o 3 minuty drogi spacerkiem.

Znajdziesz nas na mapach google: https://goo.gl/maps/mkoMR1ZbUo8WK6qE8

Jeśli nadal nie jesteś pewien czy Union Jack jest odpowiednia dla Twojej pociechy, po prostu nas wypróbuj – zapisz dziecko na zajęcia pokazowe gratis: 

https://angielskirzeszow.pl/zapisy/

Chcesz o coś zapytać? Możesz także zadzwonić. 

Telefon odbierze Aneta 608 064 313

Godziny, w której możesz śmiało dzwonić:

 PN-PT od godziny 12 do 19

 Soboty od godziny 8 do 13

Wolisz napisać przez messenger? Wyślij wiadomość!

Wierzymy, że w każdym dziecku drzemie geniusz i superbohater!