fbpx

Przygotowanie do Egzaminu  Matura Podstawowa oraz Rozszerzona i Egzaminu Ósmoklasisty

l

Program MOCK EXAM

Co miesiąc przeprowadzamy mini egzamin próbny, który ma jednolity system oceny i w ten sposób widzimy postępy i dalszą drogę do przebycia do wymarzonego wyniku. Słuchacz gromadzi portfolio testów, wyniki publikujemy w dzienniku elektronicznym więc i rodzic z łatwością ma kontrolę nad procesem nauczania.

T

Kursy

Zajęcia nastawione na jeden cel: jak najlepszy wynik na egzaminie.

Przygotowują one do Egzaminu Ósmoklasisty,  Matury  oraz egzaminów instytucji British Council: First i Advanced, a także w małych grupkach lub indywidualnie do TOEFL oraz IELTS. 

Z nami

zdasz najlepiej a nasz zespół specjalistów egzaminacyjnych nauczy Cię:

  • Specjalnych technik rozwiązywania zadań egzaminacyjny – jest to łatwiejsze niż przypuszczasz,
  • Rozpoznawania pułapek zastawionych na Ciebie – będziesz wiedział/ wiedziała na co zwracać uwagę i do czego podejść ostrożnie,
  • Skutecznie komunikować się w obcym języku nie tylko w środowisku szkolnym,

Praca i efekty

Nie działamy na zasadzie „uwierz w czary” – czeka nas wszystkich praca, ale gwarantujemy spektakularny efekt końcowy – na co mamy dowody w postaci wielu zadowolonych klientów.

Trudne i podchwytliwe pytania egzaminacyjne

Egzaminy i konkursy przedmiotowe w Polsce są bardzo trudne ponieważ sprawdzają nie tylko poziom znajomości języka ale także umiejętność radzenia sobie z tymi testami. Pytania są podchwytliwe i niestety jest zbyt łatwo popełnić błąd, nawet jeśli nasz angielski jest bez zarzutu.

Pułapki

Musimy doskonalić nie tylko język praktyczny ale także uświadamiać młodzież w pułapkach jakie są na nich zastawione.

Kurs Exam systematycznie diagnozuje słuchacza w obu dziedzinach i pokazuje gdzie jeszcze są elementy do poprawy.

Wiesz na co cię stać

Słuchacz cały czas wie gdzie znajduje się na skali egzaminacyjnej i jak dotrzeć tam, gdzie chciałby.

Egzaminy:  Matura Podstawowa, Rozszerzona i Egzamin Ósmoklasisty

Z

Zgodne z MEN i CKE

Program przygotowujący ucznia do egzaminu ósmoklasisty obejmuje pełen zakres materiału opracowany przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.

Z

Kurs egzaminacyjny

Kurs trwa 105 godzin lekcyjnych, spotykamy się 1 raz w tygodniu i prowadzą go najbardziej doświadczeni i efektywni lektorzy naszej szkoły

Z

Najlepsi Nauczyciele

Nasi doświadczeni i wykwalifikowani nauczyciele są zawsze gotowi do wspierania Ciebie na każdym kroku. Stworzą dla Ciebie atmosferę sprzyjającą naukę, pełną zaangażowania i pozytywnej energii. Nie będzie miejsca na strach przed popełnieniem błędu, ponieważ wierzymy, że błędy są częścią procesu nauki i budowania pewności siebie.

Z

Indywidualne podejście

W ramach kursu słuchacz ma prawo do indywidualnych konsultacji z lektorem lub metodykiem – w miare potrzeb – po nieobecności lub w przypadku innych sytuacji.

Z

Egzaminy próbne

Po każdym miesiącu nauki uczniowie piszą Egzamin Próbny aby upewnić się, że ich poziom poprawia się i wyniki są coraz lepsze.

Z

Realne wyniki

Dzięki naszym metodom, Twoje dziecko będzie wiedziało, gdzie się znajduje i jak osiągnąć cel.

Z

Pułapki egzaminacyjne

Nauczamy, jak unikać podchwytliwych pytań i pułapek, jakie czychają na zdających nawet jeśli ich angielski jest bez zarzutu.

Opinie naszych klientów:

Union Jack to szkoła o najwyższych wymaganiach i standardach, zamieniająca naukę angielskiego w pasję. Świetna atmosfera na zajęciach, profesjonalni lektorzy i urozmaicone formy przekazywania wiedzy czynią ją wyjątkową. Znakomita atmosfera, fantastyczni ludzie, szybka i efektywna nauka angielskiego dla ludzi w każdym wieku i na każdym poziomie – co mogę z pełną odpowiedzialnością potwierdzić zarówno jako rodzic jak i czynny uczestnik.

Piotr Dołęga

Rodzic

PEŁNY PROFESJONALIZM… a najważniejsze że dzieciaki doskonale sobie radzą poza szkołą, gdybym napisał ze jestem zadowolony to naprawdę bym skłamał, bo jestem bardzo zadowolony.

Rafał Juruś

Rodzic

Gorąco polecam. Miła atmosfera, wysoki poziom nauczania, nauczyciele przyjaźnie nastawieni do ucznia.

Agnieszka Oliwa

Słuchaczka, maturzystka

Serdecznie polecam Union Jack! Świetni nauczyciele pracują nieszablonowo, a dzięki temu dzieciaki nie nudzą się, tylko faktycznie uczą się języka angielskiego. Bardzo dobra organizacja czasu: trochę nauki, trochę zabawy i dzięki temu tak wspaniałe wyniki. Dodatkowo organizowane są tam super półkolonie w czasie ferii i wakacji. Polecam!

Robert Tymuła

Rodzic

Szkoła świetna, kompetentna i bardzo przyjazna dzieciakom. Moi synowie (12 i 16 lat) uczą się w Union Jack’u od kilku lat – ich oceny i punktacje na testach mówią same za siebie; 98 na 100 w testach gimnazjalnych (poziom podstawowy i rozszerzony). A najbardziej cieszy mnie, że ich komunikatywność została baaaardzo pozytywnie zweryfikowana przez rodowitego Amerykanina. Był pod wrażeniem!

Ewa Grzesik

Rodzic

Szkoła z bardzo wysoką poprzeczką. Super wyniki mojej córci są na to dowodem. Trochę zabawy, intensywny materiał to daje świetne efekty. Jesteśmy zadowoleni a córcia bardzo chętnie chodzi.

Aleksandra Czajka - Pisz

Rodzic

Najlepsza szkoła językowa w Rzeszowie! Jako absolwent kursu językowego w tej szkole mogę powiedzieć, że Union Jack oferuje bardzo profesjonalne przygotowanie do egzaminów na wszystkich poziomach zaawansowania, ale również pomaga w rozwinięciu praktycznych umiejętności posługiwania się językiem angielskim pozwalających na swobodne studiowanie lub pracę za granicą. Polecam!

Bartłomiej Kołodziej

Słuchacz, maturzysta