l

Program MOCK EXAM

Co miesiąc przeprowadzamy mini egzamin próbny, który ma jednolity system oceny i w ten sposób widzimy postępy i dalszą drogę do przebycia do wymarzonego wyniku. Słuchacz gromadzi portfolio testów, wyniki publikujemy w dzienniku elektronicznym więc i rodzic z łatwością ma kontrolę nad procesem nauczania.

T

Kursy

Zajęcia nastawione na jeden cel: jak najlepszy wynik na egzaminie.

Przygotowują one do Egzaminu Gimnazjalnego, Ósmoklasisty, Matury  oraz egzaminów instytucji British Council: First i Advanced, a także w małych grupkach lub indywidualnie do TOEFL oraz IELTS. 

Z nami

zdasz najlepiej a nasz zespół specjalistów egzaminacyjnych nauczy Cię:

  • Specjalnych technik rozwiązywania zadań egzaminacyjny – jest to łatwiejsze niż przypuszczasz,
  • Rozpoznawania pułapek zastawionych na Ciebie – będziesz wiedział/ wiedziała na co zwracać uwagę i do czego podejść ostrożnie,
  • Skutecznie komunikować się w obcym języku nie tylko w środowisku szkolnym,

Praca i efekty

Nie działamy na zasadzie “uwierz w czary” – czeka nas wszystkich praca, ale gwarantujemy spektakularny efekt końcowy – na co mamy dowody w postaci wielu zadowolonych klientów.

Egzamin Ósmoklasisty

Egzamin Ósmoklasisty

Program przygotowujący ucznia do egzaminu ósmoklasisty obejmuje pełen zakres materiału opracowany przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. 

Egzamin Gimnazjalny

Egzamin Gimnazjalny

Po raz ostatni w tym roku przygotowujemy do egzaminu gimnazjalnego. Uczymy wszystkich technik egzaminacyjnych oraz dodatkowo mówienia – potrzebnego na codzień.

Egzamin Maturalny

Egzamin Maturalny

Egzamin ustny jak i pisemny, podstawowy oraz rozszerzony to nasza domena. Organizujemy dodatkowe ciekawe warsztaty – gratis oraz konsultacje, a także egzaminy próbne.

Formularz zapisu na zajęcia językowe

Zgoda na przetwarzanie danych w celu kontaktu z klientem

Egzamin to nie tylko stresujący test. To także test pełen pułapek czyhających na słuchacza, które są trudne do zauważenia bez odpowiedniego, kierunkowego przygotowania na właśnie takie a nie inne podchwytliwe elementy. 

Nie daj im się!