fbpx
angielskie dla dzieci rzeszów

U nas bohaterem jest Twoje dziecko.

Pewnie jako rodzic chcesz zapewnić swojej pociesze szczęście, bezpieczeństwo, nowoczesną edukację…

Być może już teraz myślisz o jego przyszłości, dlatego stawiasz na inteligentne zabawki i gry stymulujące rozwój. Wszystko, byle tylko lepiej poznało i zrozumiało świat. 

Do tej pięknej historii o Twoim małym bohaterze dodamy jeszcze jeden element… rozwinięcie językowych skrzydeł.

Twoja pociecha niebawem ma szansę sięgnąć po najlepsze możliwości serwowane przez współczesny świat, zrealizować największe marzenia i skorzystać z życiowych szans. Tylko do tego potrzebna jest doskonała znajomość angielskiego.

I w tym miejscu zjawiamy się my 🙂 

Każdego ucznia traktujemy jak ziarenko z ogromnym potencjałem.

  • Nasza szkoła języka angielskiego dla dzieci, lektorzy i polisensoryczne metody nauczania angielskiego są niczym ogrodnicy dbający, by ziarenko zakiełkowało, a potem rosło w siłę i w przyszłości mogło sięgnąć w życiu po więcej.
  • Gdybyśmy sami nie byli rodzicami, moglibyśmy wiele działań w szkole podejmować jedynie na podstawie zdobytej wiedzy i intuicji.
  • Fakt, że sami mamy dzieci, daje nam możliwość dopasowania oferty i programu pod oczekiwania zarówno naszych kursantów jak i ich rodziców.
  • Tym sposobem możemy tutaj złożyć deklarację opiekunom, że inwestycja w kursy językowe pod naszymi skrzydłami, szybko się zwróci.

Dowodami na to są:

  • nasze unikatowe i wysokojakościowe programy nauczania,
  • opracowane w najdrobniejszym szczególe scenariusze lekcji,
  • doskonale zaprojektowane pomoce dydaktyczne.

Za nami 15 lat pracy z dziećmi. Ten czas upłynął nam na odkrywaniu momentów, które w pełni angażują uczniów, dają im radość, a przez to wpływają na efektywne nauczanie. Dziś bogatsi o te doświadczenia możemy dawać naszym kursantom edukację na wysokim poziomie, dbać o ich dobre emocje i pobudzać chęć do kontynuowania nauki poprzez atrakcyjne zabawy i sensoryczne wyzwania. 

Aneta Fedyk

Aneta Fedyk

Koordynator Biura

Wszechogarniająca biura 2 – i Jałowego i na Strazackiej, kocha sport i jest dumną właścicielką pieska Baloo.

Gabriela Deput

Gabriela Deput

Junior Koordynator Biura Strażacka

Junior Koordynator biura przy ul. Strażackiej, mega zdolna, mega inteligentna studentka prawa i nie ma dla niej rzeczy niemożliwych!

Kasia Tęcza

Kasia Tęcza

Metodyczka, Lektorka Angielskiegp

Najlepiej zorganizowana nauczycielka w całym Rzeszowie, jak nie Podkarpaciu. Jej zajęcia są perfekcyjnie przygotowane od A do Zet. Jej dowcip i humor trzymają uczniów w ryzach, choć na luzie!

Julia Telega

Julia Telega

Lektorka Angielskiego

Julia jest lektorką bardzo zorientowaną na ucznia, pełną empatii i ciepła. Potrafi wydobyć dłuższe wypowiedzi po angielsku nawet z najbardziej nieśmiałego i opornego słuchacza, co w naszej pracy jest najbardziej wartościowe <3

Krzysiek Drzał

Krzysiek Drzał

Koordynator Biura

Koordynuje grupy, lektorów i słuchaczy w oddziale przy ul. Jałowego. A ponieważ ma artystyczną duszę, jest również autorem projektów sensorycznych dla Pick Up Sensory English. W wolnym czasie pływa i zajmuje się kowalstwem artystycznym.

Antek Przygonski

Antek Przygonski

Lektor Angielskiego, Koordynator Cambridge, Teachers' Guide

Nauczy i tych zaawansowanych i tych najbardziej opornych. Zawsze dba o dobrą atmosferę na zajęciach i zależy mu na tym, aby nauka angielskiego była tak samo przyjemna, jak i efektywna. Jest uwielbiany przez uczniów bo nie ustannie poszukuje ciekawych, aktualnych i autentycznych materiałów, dobierając je do indywidualnych zainteresowań dzieciaków.

Nowi lektorzy mogą zawsze liczyć na jego pomoc, a słuchacze z jego pomocą zaliczają śpiewająco Egzaminy Cambridge.

W przerwach od panowania w klasie, realizuje się jako instruktor snowboardu – zimą oraz ratownik wodny – latem. 

Jadzia kuraś

Jadzia kuraś

Metodyk Pick Up Sensory English

Cudowna i ciepła Pani Jadzia mentoruje naszym lektorom i prowadzi szkolenia kilka razy do roku, a także obserwuje ich zajęcia, udziela porad i wskazówek po to, aby zajęcia były jak najlepszej jakości.

Twórczyni metod Union Jack

Sylwia Rytarowska

Uczę angielskiego już od pierwszego roku studiów (niepamiętne czasy) i od tamtej pory ciągle poszukiwałam wielu rzeczy: najpierw skuteczności, potem ważnych dla mnie wartości, a teraz chciałabym jeszcze żeby było po prostu fajnie i aby doświadczenie nauki dzieci u nas było tak pozytywne, żeby rodzic nie musiał namawiać pociechy do nauki języka angielskiego 🙂

v

Opinie

Co mówią o nas klienci

Serdecznie polecam Union Jack! Świetni nauczyciele pracują nieszablonowo, a dzięki temu dzieciaki nie nudzą się, tylko faktycznie uczą się języka angielskiego. Bardzo dobra organizacja czasu: trochę nauki, trochę zabawy i dzięki temu tak wspaniałe wyniki. Dodatkowo organizowane są tam super półkolonie w czasie ferii i wakacji. Polecam!

Robert Tymuła

Rodzic

Miła atmosfera, pełna wymiana informacji z nauczycielem, widoczne postępy w nauczaniu. Mój syn chętnie idzie na każde zajęcia. Polecam!

Edyta Szela

Rodzin

Szkoła świetna, kompetentna i bardzo przyjazna dzieciakom. Moi synowie (12 i 16 lat) uczą się w Union Jack’u od kilku lat – ich oceny i punktacje na testach mówią same za siebie; 98 na 100 w testach gimnazjalnych (poziom podstawowy i rozszerzony). A najbardziej cieszy mnie, że ich komunikatywność została baaaardzo pozytywnie zweryfikowana przez rodowitego Amerykanina. Był pod wrażeniem!

Ewa Grzesik

Rodzic

Uczniów

Autorskie programy i warsztaty

Nauczycieli

Lata działalności w Rzeszowie

Zapraszamy do kontaktu

Adres: Ul. Ksiedza Józefa Jałowego 10/7

Telefon: +48 608 064 313

Email: biuro@angielskirzeszow.pl

Godziny otwarcia: M-F: 12.00 – 19.00