ANGIELSKI DLA MALUCHÓW od 2 do 6 lat

OCZY I USZY TO NIE WSZYSTKO...odkrywajmy świat rączkami i nóżkami...

My angażujemy dziecko do nauki j. angielskiego poprzez odkrywanie świata, doświadczanie go połączone z zaspokojeniem naturalnej ciekawości i fantazji.

Sprawdź na czym polega Pick Up

Warsztaty j. angielskiego dla dzieci w wieku od 7 do 14 lat

Warsztaty j. angielskiego z treningiem kompetencji szkolnych: łatwiej zapamiętaj, efektywnie notuj, miej lepsze wyniki w szkole!

​Czy Twoje dziecko potrafi się uczyć?  Czy umie robić skuteczne notatki, wyciągać wnioski lub łatwo zapamiętywać informacje?

Jeśli odpowiedź brzmi: NIE, zmieńmy to razem!

Na Warsztatach Angielskiego Clever ćwiczymy te techniki i wiele więcej, po to aby Twoje dziecko mogło uczyć się (nie tylko angielskiego) świadomie,  bez niemiłych niespodzianek.

Sprawdź na czym polega CLEVER

Nasz jedyny cel to Twój najlepszy wynik z egzaminu!

Przygotowanie do egzaminów: Maturalnego, Gimnazjalnego, Testu Ósmoklasisty oraz egzaminów instytucji British Council: First i Advanced, a także indywidualnie do TOEFL oraz IELTS.

Z nami zdasz najlepiej a nasz zespół specjalistów egzaminacyjnych nauczy Cię:

  • Specjalnych technik rozwiązywania zadań egzaminacyjnych – jest to łatwiejsze niż przypuszczasz,
  • Rozpoznawania pułapek zastawionych na Ciebie – będziesz wiedział/ wiedziała na co zwracać uwagę i do czego podejść ostrożnie,
  • Skutecznie komunikować się w obcym języku nie tylko w środowisku szkolnym,
  • Nie działamy na zasadzie „uwierz w czary” – czeka nas wszystkich praca, ale gwarantujemy spektakularny efekt końcowy – na co mamy dowody w postaci wielu zadowolonych klientów.
Sprawdź na czym polega EXAM

Szkoła świetna, kompetentna i bardzo przyjazna dzieciakom. Moi synowie (12 i 16 lat) uczą się w Union Jack’u od kilku lat – ich oceny i punktacje na testach mówią same za siebie; 98 na 100 w testach gimnazjalnych (poziom podstawowy i rozszerzony). A najbardziej cieszy mnie, że ich komunikatywność została baaaardzo pozytywnie zweryfikowana przez rodowitego Amerykanina. Był pod wrażeniem!

Ewa Grzesik

Rodzic

Gorąco polecam. Miła atmosfera, wysoki poziom nauczania, nauczyciele przyjaźnie nastawieni do ucznia.

Agnieszka Oliwa

Słuchaczka, maturzystka

Najlepsza szkoła językowa w Rzeszowie! Jako absolwent kursu językowego w tej szkole mogę powiedzieć, że Union Jack oferuje bardzo profesjonalne przygotowanie do egzaminów na wszystkich poziomach zaawansowania, ale również pomaga w rozwinięciu praktycznych umiejętności posługiwania się językiem angielskim pozwalających na swobodne studiowanie lub pracę za granicą. Polecam!

Bartłomiej Kołodziej

Słuchacz, maturzysta