angielskie dla dzieci rzeszów

Kim jesteśmy?

Jesteśmy najbardziej polecaną szkołą językową dla dzieci w Rzeszowie. Na podstawie 15 lat doświadczenia w uczeniu dzieci, opracowaliśmy własne, jedyne w Polsce metody:

1. Pick Up Sensory English dla przedszkolaków.

2. Clever English dla dzieci w szkole.

3. Exam dla ósmoklasistów i maturzystów.

Kasia Tęcza

Kasia Tęcza

Metodyczka, Lektorka Angielskiegp

Najlepiej zorganizowana nauczycielka w całym Rzeszowie, jak nie Podkarpaciu. Jej zajęcia są perfekcyjnie przygotowane od A do Zet. Jej dowcip i humor trzymają uczniów w ryzach, choć na luzie!

Julia Telega

Julia Telega

Lektorka Angielskiego

Julia jest lektorką bardzo zorientowaną na ucznia, pełną empatii i ciepła. Potrafi wydobyć dłuższe wypowiedzi po angielsku nawet z najbardziej nieśmiałego i opornego słuchacza, co w naszej pracy jest najbardziej wartościowe <3

Aneta Fedyk

Aneta Fedyk

Koordynator Biura

Wszechogarniająca biura 2 – i Jałowego i na Strazackiej, kocha sport i jest dumną właścicielką pieska Baloo.

Antek Przygonski

Antek Przygonski

Lektor Angielskiego

Nauczy i tych zaawansowanych i tych najbardziej opornych. Zawsze dba o dobrą atmosferę na zajęciach i zależy mu na tym, aby nauka angielskiego była tak samo przyjemna, jak i efektywna. Jest uwielbiany przez uczniów bo nie ustannie poszukuje ciekawych, aktualnych i autentycznych materiałów, dobierając je do indywidualnych zainteresowań dzieciaków.
W przerwach od panowania w klasie, realizuje się jako instruktor snowboardu – zimą oraz ratownik wodny – latem.

Grace Tomaszczyk

Grace Tomaszczyk

Lektorka Angielskiego, Native Speaker

Grace ma cudowny brytyjski akcent, ten sam, który usłyszysz w serialu „The Crown”. Mamy duże szczęście że z nami pracuje. Jako lektorka jest mega sympatyczna i bardzo precyzyjnie wyjaśnia wszystko co się da.

Sylwia Karnasiewicz

Sylwia Karnasiewicz

Lektorka Angielskiego, Native Speaker

Aliquam eleifend maximus libero bibendum hendrerit. Sed diam dui, dictum vel mauris id, tincidunt gravida leo.

Twórczyni metod Union Jack

Sylwia Rytarowska

Uczę angielskiego już od pierwszego roku studiów (niepamiętne czasy) i od tamtej pory ciągle poszukiwałam wielu rzeczy: najpierw skuteczności, potem ważnych dla mnie wartości, a teraz chciałabym jeszcze żeby było po prostu fajnie i aby doświadczenie nauki dzieci u nas było tak pozytywne, żeby rodzic nie musiał namawiać pociechy do nauki języka angielskiego 🙂

v

Opinie

Co mówią o nas klienci

Serdecznie polecam Union Jack! Świetni nauczyciele pracują nieszablonowo, a dzięki temu dzieciaki nie nudzą się, tylko faktycznie uczą się języka angielskiego. Bardzo dobra organizacja czasu: trochę nauki, trochę zabawy i dzięki temu tak wspaniałe wyniki. Dodatkowo organizowane są tam super półkolonie w czasie ferii i wakacji. Polecam!

Robert Tymuła

Rodzic

Miła atmosfera, pełna wymiana informacji z nauczycielem, widoczne postępy w nauczaniu. Mój syn chętnie idzie na każde zajęcia. Polecam!

Edyta Szela

Rodzin

Szkoła świetna, kompetentna i bardzo przyjazna dzieciakom. Moi synowie (12 i 16 lat) uczą się w Union Jack’u od kilku lat – ich oceny i punktacje na testach mówią same za siebie; 98 na 100 w testach gimnazjalnych (poziom podstawowy i rozszerzony). A najbardziej cieszy mnie, że ich komunikatywność została baaaardzo pozytywnie zweryfikowana przez rodowitego Amerykanina. Był pod wrażeniem!

Ewa Grzesik

Rodzic

Uczniów

Autorskie programy i warsztaty

Nauczycieli

Lata działalności w Rzeszowie

Zapraszamy do kontaktu

Adres: Ul. Ksiedza Józefa Jałowego 10/7

Telefon: +48 608 064 313

Email: biuro@angielskirzeszow.pl

Godziny otwarcia: M-F: 12.00 – 19.00