https://angielskirzeszow.pl/polkolonie/

O Nas

O naszej szkole Union Jack
Dołącz do nas

Dlaczego Union Jack?

Nasze nowatorskie lekcje języka angielskiego pozwolą Państwa dzieciom w krótkim czasie osiągnąć świetne rezultaty w nauce tego języka.

Dziecko będzie chętnie na nie chodzić ponieważ są atrakcyjne, dynamiczne i ciekawe.

Dzięki nim nauczy się świetnie mówić po angielsku, zda egzaminy szkolne na 100% oraz doceni wartości takie jak systematyczna praca i odpowiedzialność za własne wyniki, a co za tym idzie dalej, własne życie.

Z kolei Państwo, Rodzice zyskacie spokój i pewność, że pociecha jest na właściwej drodze do swojej przyszłości.

Nasze Supermoce:

1. Aż 105 godzin nauki w kursie,

2. Dziennik Elektroniczny,

3. Świetne wyniki, LINK do RECENZJI

4. Ciepła, domowa atmosfera,

5. Własne, wypracowane przez 12 lat unikalne metody pracy:

 

English Clever – kompetencje XXI wieku dla dzieci 7-14 (analiza, logika, wyciąganie wniosków, przyczyna-skutek, itp.) LINK

English Code – nauka słówek LINK

Pick Up – sensoryczna – jedyna w Rzeszowie – dla dzieci 2-6 LINK

Exam – Matura, Gimnazjalny, Ósmoklasisty na 100% LINK

 

Union Jack uczymy nie tylko angielskiego, ale także świadomego uczenia się i odpowiedzialności za własne wyniki. Tego korepetycje Państwu nie zapewnią.

Tak wygląda nasza szkoła:

Zapraszamy do naszej przytulnej szkoły, gdzie zawsze możesz przyjść wcześniej aby zaczekać na zajęcia, napić się wody lub ciepłej herbaty, odrobić zadanie domowe, skorzystać z komputera i miło spędzić z nami czas.
Nasza Wizja

Uczymy Przyszłych Obywateli Świata

Jesteśmy lokalną inicjatywą i z dumą utożsamiamy się z Rzeszowem. Wszyscy, łącznie z założycielką szkoły jesteśmy wykształconymi nauczycielami, którzy z zaangażowaniem i pasją podchodzą do kwestii nauczania języków obcych. Utrzymujemy się ze swojego fachu i swoją aktywność zawodową poświęcamy wyłącznie edukacji językowej. Zobacz nas, nasz zespół i metody na naszym kanale Youtube

Mamy kameralną, rodzinną atmosferę

Nie wykładamy marmurem korytarzy, ani nie instalujemy telebimów na terenie szkoły. Dzięki temu generowane są oszczędności pozwalające nam zatrudniać najlepszych lektorów, rozwijać autorskie metody dydaktyczne, takie jak English Code, CLEVER oraz Pick Up oraz wdrażać ciekawe innowacje wspomagające naukę.

Znamy osobiście każdego Ucznia i Rodzica i liczymy na bliską współpracę

Nasze wyniki w nauce są najlepsze kiedy blisko współpracujemy i jesteśmy w stałym kontakcie z rodzicem. Prowadzimy platformę online dla rodziców i uczniów, organizujemy spotkania i lekcje dodatkowe gratis po chorobie dziecka. Dzwonimy, piszemy sms-y lub e-mail do Państwa na bieżąco.

Jesteśmy rodzicami

Sami również jesteśmy rodzicami i uważamy, że dzieci powinny uczyć się – i to wszystkiego – nie tylko języków obcych. Ale to na nas, Rodzicach spoczywa obowiązek przekazania im wiedzy o tym JAK SIĘ UCZYĆ!  Jak łatwiej zapamiętywać, jak efektywniej sporządzić notatkę (aby później z niej móc skorzystać), jak pracować nad koncentracją. To samo się niestety nie zrobi. Dziecko pozostawione z tym problemem samo znajdzie rozwiązanie albo za późno, albo wcale. Możemy oszczędzić mu wiele rozczarowań i niepowodzeń.

Uczymy wartości

Na Rodzicach spoczywa także obowiązek wpojenia dziecku wartości takich jak systematyczna praca,  odpowiedzialność za swoje wyniki i za własną przyszłość. Dzięki takiemu podejściu nasi uczniowie osiągają bardzo dobre i trwałe rezultaty edukacji językowej co daje nam wiele powodów do dumy. Tego, drogi rodzicu, nie da Ci prywatny nauczyciel. Zaufaj doświadczeniu i zaangażowaniu grupy nauczycieli, lektorów oraz wychowawców.

Jesteśmy uczciwi

Nie obiecujemy Klientom cudownych i ekspresowych rezultatów. Takie rezultaty są jaka praca ucznia. Jeśli uczeń i rodzic współpracują z nami według naszych standardów, wyniki są celujące.

Ceny kursów są przystępne, a oprócz tego co roku przygotowujemy dla klientów nowe, atrakcyjne promocje.

Serdecznie zapraszamy do szkoły “Union Jack”.

Zapoznaj się z naszą:  Polityką Bezpieczeństwa Przetwarzania Danych

Twórca metod Union Jack

Sylwia Rytarowska

Uczę angielskiego już od pierwszego roku studiów (niepamiętne czasy) i od tamtej pory ciągle poszukiwałam wielu rzeczy: najpierw skuteczności, potem ważnych dla mnie wartości, a teraz chciałabym jeszcze żeby było po prostu fajnie i aby doświadczenie nauki dzieci u nas było tak pozytywne, żeby rodzic nie musiał namawiać pociechy do nauki języka angielskiego 🙂

v

Opinie

Co mówią o nas klienci

Serdecznie polecam Union Jack! Świetni nauczyciele pracują nieszablonowo, a dzięki temu dzieciaki nie nudzą się, tylko faktycznie uczą się języka angielskiego. Bardzo dobra organizacja czasu: trochę nauki, trochę zabawy i dzięki temu tak wspaniałe wyniki. Dodatkowo organizowane są tam super półkolonie w czasie ferii i wakacji. Polecam!

Robert Tymuła

Rodzic

Miła atmosfera, pełna wymiana informacji z nauczycielem, widoczne postępy w nauczaniu. Mój syn chętnie idzie na każde zajęcia. Polecam!

Edyta Szela

Rodzin

Szkoła świetna, kompetentna i bardzo przyjazna dzieciakom. Moi synowie (12 i 16 lat) uczą się w Union Jack’u od kilku lat – ich oceny i punktacje na testach mówią same za siebie; 98 na 100 w testach gimnazjalnych (poziom podstawowy i rozszerzony). A najbardziej cieszy mnie, że ich komunikatywność została baaaardzo pozytywnie zweryfikowana przez rodowitego Amerykanina. Był pod wrażeniem!

Ewa Grzesik

Rodzic

Uczniów

Autorskie programy i warsztaty

Nauczycieli

Lata działalności w Rzeszowie

Zapraszamy do kontaktu

Adres: Ul. Ksiedza Józefa Jałowego 10/7

Telefon: +48 608 064 313

Email: biuro@angielskirzeszow.pl

Godziny otwarcia: M-F: 12.00 – 19.00