fbpx
angielskie dla dzieci rzeszów

Kim jesteśmy?

Jesteśmy najbardziej polecaną szkołą językową dla dzieci w Rzeszowie. Na podstawie 15 lat doświadczenia w uczeniu dzieci, opracowaliśmy własne, jedyne w Polsce metody:

1. Pick Up Sensory English dla przedszkolaków.

2. Clever English dla dzieci w szkole.

3. Exam dla ósmoklasistów i maturzystów.

Kasia Tęcza

Kasia Tęcza

Metodyczka, Lektorka Angielskiegp

Najlepiej zorganizowana nauczycielka w całym Rzeszowie, jak nie Podkarpaciu. Jej zajęcia są perfekcyjnie przygotowane od A do Zet. Jej dowcip i humor trzymają uczniów w ryzach, choć na luzie!

Julia Telega

Julia Telega

Lektorka Angielskiego

Julia jest lektorką bardzo zorientowaną na ucznia, pełną empatii i ciepła. Potrafi wydobyć dłuższe wypowiedzi po angielsku nawet z najbardziej nieśmiałego i opornego słuchacza, co w naszej pracy jest najbardziej wartościowe <3

Aneta Fedyk

Aneta Fedyk

Koordynator Biura

Wszechogarniająca biura 2 – i Jałowego i na Strazackiej, kocha sport i jest dumną właścicielką pieska Baloo.

Antek Przygonski

Antek Przygonski

Lektor Angielskiego

Nauczy i tych zaawansowanych i tych najbardziej opornych. Zawsze dba o dobrą atmosferę na zajęciach i zależy mu na tym, aby nauka angielskiego była tak samo przyjemna, jak i efektywna. Jest uwielbiany przez uczniów bo nie ustannie poszukuje ciekawych, aktualnych i autentycznych materiałów, dobierając je do indywidualnych zainteresowań dzieciaków.
W przerwach od panowania w klasie, realizuje się jako instruktor snowboardu – zimą oraz ratownik wodny – latem.

Grace Tomaszczyk

Grace Tomaszczyk

Lektorka Angielskiego, Native Speaker

Grace ma cudowny brytyjski akcent, ten sam, który usłyszysz w serialu „The Crown”. Mamy duże szczęście że z nami pracuje. Jako lektorka jest mega sympatyczna i bardzo precyzyjnie wyjaśnia wszystko co się da.

Twórczyni metod Union Jack

Sylwia Rytarowska

Uczę angielskiego już od pierwszego roku studiów (niepamiętne czasy) i od tamtej pory ciągle poszukiwałam wielu rzeczy: najpierw skuteczności, potem ważnych dla mnie wartości, a teraz chciałabym jeszcze żeby było po prostu fajnie i aby doświadczenie nauki dzieci u nas było tak pozytywne, żeby rodzic nie musiał namawiać pociechy do nauki języka angielskiego 🙂

v

Opinie

Co mówią o nas klienci

Serdecznie polecam Union Jack! Świetni nauczyciele pracują nieszablonowo, a dzięki temu dzieciaki nie nudzą się, tylko faktycznie uczą się języka angielskiego. Bardzo dobra organizacja czasu: trochę nauki, trochę zabawy i dzięki temu tak wspaniałe wyniki. Dodatkowo organizowane są tam super półkolonie w czasie ferii i wakacji. Polecam!

Robert Tymuła

Rodzic

Miła atmosfera, pełna wymiana informacji z nauczycielem, widoczne postępy w nauczaniu. Mój syn chętnie idzie na każde zajęcia. Polecam!

Edyta Szela

Rodzin

Szkoła świetna, kompetentna i bardzo przyjazna dzieciakom. Moi synowie (12 i 16 lat) uczą się w Union Jack’u od kilku lat – ich oceny i punktacje na testach mówią same za siebie; 98 na 100 w testach gimnazjalnych (poziom podstawowy i rozszerzony). A najbardziej cieszy mnie, że ich komunikatywność została baaaardzo pozytywnie zweryfikowana przez rodowitego Amerykanina. Był pod wrażeniem!

Ewa Grzesik

Rodzic

Uczniów

Autorskie programy i warsztaty

Nauczycieli

Lata działalności w Rzeszowie

Zapraszamy do kontaktu

Adres: Ul. Ksiedza Józefa Jałowego 10/7

Telefon: +48 608 064 313

Email: biuro@angielskirzeszow.pl

Godziny otwarcia: M-F: 12.00 – 19.00