fbpx

Dla lepszej komunikacji w naszej szkole został wprowadzony e-dziennik na platformie LangLion. Po podpisaniu umowy rodzic i uczeń dostają spersonalizowany dostęp do platformy.

DOSTĘP do e-dziennika tutaj: https://unionjack.langlion.com/

Dostępna jest także bezpłatna aplikacja na urządzenia mobilne „LangLion for students” na urządzenia mobilne z systemem Android 5.1 i nowsze oraz iOS 10.0 i nowsze. Pobierz aplikację z Google Play lub App Store na swoje urządzenie i zainstaluj. Po otwarciu aplikacji po raz pierwszy zobaczysz prośbę o wpisanie ID szkoły (School ID). Wpisz w wolne miejsce: unionjack.

Kolejnym krokiem będzie podanie danych logowania (login i hasło). Masz je w swojej skrzynce e-mail pod adresem który nam podałaś. Upewnij się, że wpisujesz odpowiednio małe i duże litery i rozróżniasz cyfry od liter (łatwo pomylić zero, czyli „0”, z wielkim „O”).

Ostatnim wymaganym krokiem jest akceptacja regulaminu serwisu Langlion. Od teraz możesz swobodnie korzystać z e-dziennika!

Zawartość e-dziennika:

  • dokumenty, płatności, zgody (tylko z poziomu dostępu rodzica)
  • grafik zajęć, obecności, dni wolne
  • korespondencja (to jest bardzo ważna część :)!

Pełna instrukcja użytkownika pod tym linkiem: https://help.langlion.com/pl/przewodniki-po-systemie/e-dziennik/nowy-panel-kursanta/

Miłego używania!

Instrukcja obsługi aplikacji „Langlion For Students”