fbpx

Przede wszystkim dlatego, że na naszej półkolonii zapewnisz mu wspaniałą zabawę.

Nie pozwól, aby Twój maluch tracił czas przed ekranem w te wakacje! Zapewnij mu niezapomniane chwile pełne przygód, nauki i zabawy na naszych półkoloniach. Oferujemy bezpieczne i kreatywne środowisko, gdzie Twoje dziecko rozwinie swoje umiejętności społeczne, językowe i fizyczne. Pozwól mu nawiązać nowe przyjaźnie, odkrywać nowe pasje i cieszyć się każdą chwilą lata. Zapisz swoje dziecko już dziś i obserwuj, jak rośnie i uczy się, czerpiąc radość z każdego dnia. Miejsca są ograniczone, więc nie czekaj – zapewnij swojemu dziecku wakacje, o których będzie opowiadać przez cały rok!

Dodatkowe zalety takiego spędzania czasu to nowe znajomości i niezapomniane lekcje językowe. Pierwsze półkolonie organizujemy pod koniec czerwca, a ostatnie w sierpniu. 

Jakie atrakcje czekają na dziecko na półkoloniach?

Półkolonie nie mogą być dla Twojej pociechy przedłużeniem szkolnych zajęć, tylko wakacyjnym relaksem. Dlatego poza możliwością poznania nowych słówek, oferujemy dzieciakom mnóstwo różnych zabaw na świeżym powietrzu, kreatywnych wyzwań i możliwości zdobycia nowych umiejętności. Przygotowaliśmy też dla dzieci dużo zdrowych pyszności, żeby miały siłę do dalszej zabawy.

Co jeszcze wyróżnia półkolonie w Union Jack? 

Kluczem do naszego sukcesu jest dobry plan. Dlatego przygotowaliśmy półkolonie, które opierają się na licencji Półkolonie Marzeń. Dzięki temu wspólnie z Twoim dzieckiem możesz wybrać jeden z czterech programów. Każdy z nich zapewnia innego rodzaju atrakcje, ale wszystkie są rozwijające dla maluchów. Nawet nazwy programów półkolonii mogą wzbudzić ciekawość. Oferujemy następujące opcje:

  • Cukierkowe Love;
  • Eksperymentalne Rewolucje;
  • W szkole czarodziejów;
  • Zielono mi.

W każdym programie codzienne jest lekcja angielskiego, która trwa 45 minut. Dzieci poprzez zabawę i kreatywne zajęcia uczą się nowych słówek i w ten sposób szybko przyswajają wiedzę. 

półkolonia rzeszów

W czasie półkolonii stawiamy na aktywność.

Zajęcia sportowe w naszych programach to między innymi wyjścia do kręgielni, do parku, na plac zabaw albo do sali zabaw. Są to zawsze miejsca leżące w pobliżu, gdzie maluchy mogą dojść na pieszo. Zajęcia sportowe, które odbywają się w czasie półkolonii to między innymi: wyścigi z jajkiem lub w workach, zabawy z hula-hop, gry drużynowe z piłką albo inne zabawy na świeżym powietrzu. Nie brakuje również zajęć tanecznych. 

Tworząc programy półkolonii, zawsze zależy nam na tym, aby dzieci miały jak najwięcej niezapomnianych wrażeń. Dlatego każdy dzień jest pełen interesujących zajęć i wiedzy, która jest przekazywana w najbardziej atrakcyjny sposób.

Uważamy, że nauka przez zabawę jest najskuteczniejsza.

Jakie atrakcje mamy w programie Cukierkowe Love?

To idealna opcja dla wielbicieli słodkości. Każdego dnia dziecko będzie mogło wziąć udział w trzech projektach oraz w różnego rodzaju zabawach i zajęciach sportowych. Projekty będą polegały na przykład na tworzeniu własnych słodkości. Dodatkowo prowadzimy zabawy tematyczne, w których pokazujemy dzieciakom, że zdrowo nie musi oznaczać niesmacznie. Maluchy w trakcie zajęć samodzielnie tworzą kolaże przedstawiające ich ulubione potrawy. Doradzamy im, na co mogą je zamienić, aby jeść zdrowiej, a jednocześnie pysznie.

W ofercie programu półkolonii Cukierkowe Love znajduje się również Kinomaniak Żywieniowy, czyli projekcja filmu na temat zdrowego odżywiania. W programie Cukierkowe Love jest jednodniowa wycieczka. Wybrane przez nas miejsce to włoska pizzeria, gdzie odbywają się specjalne warsztaty kulinarne dla dzieci. Wszyscy młodzi kucharze z pewnością będą tym miejscem oczarowani. 

Jeżeli Twoje dziecko uwielbia gotować, kocha słodycze, a Tobie zależy na tym, żeby poznało tajniki zdrowego odżywiania, to program półkolonii Cukierkowe Love, spełni oczekiwania Was obojgu.

Jakie rozrywki przygotowaliśmy w programie Eksperymentalne Rewolucje? 

Ten program półkolonii będzie strzałem w dziesiątkę dla każdego malucha, który ciągle chciałby robić eksperymenty chemiczne. Jak wiadomo, w szkole nie zawsze jest na to czas, a w domu, nie jest to bezpieczne. Dlatego, jeżeli Twoje dziecko kocha chemię i eksperymenty, to zachęcamy Cię do czytania dalej. Podpowiemy Ci, jakie atrakcje czekają na Twoją pociechę.

W programie Eksperymentalne Rewolucje znajdują się zajęcia sportowe, gry i zabawy w sali oraz trzy wyjątkowe projekty każdego dnia. Oczywiście w ramach półkolonii dzieciaki otrzymują również pyszne posiłki. Wspomniane projekty obejmują między innymi zabawy z wodą, samodzielne tworzenie gluto-żelków, eksperymenty z suchym lodem. Dziecko dowie się też wielu ciekawostek na temat mikroorganizmów i będzie je mogło obejrzeć pod mikroskopem. 

W planie jest również jednodniowa wycieczka do kręgielni i sali zabaw żeby się trochę  więcej poruszać. Na tym turnusie każdy młody chemik może poznać odpowiedzi na nurtujące go pytania zaczynające się od słowa- dlaczego? Dzięki naszym półkoloniom Twoje dziecko będzie już wiedziało, dlaczego niebo jest niebieskie i jak rozwijają się rośliny. Na pewno samego Ciebie zaskoczy nową wiedzą.

Chcesz wysłać dziecko do szkoły czarodziejów?

Chyba każde dziecko po przeczytaniu Harry’ego Pottera marzyło, o tym, aby znaleźć się w Hogwarcie, czyli Szkole Magii i Czarodziejstwa. Nasze półkolonie W szkole Czarodziejów dają dzieciom możliwość znalezienia się w czarodziejskim świecie, chociaż na parę dni.

Dla młodych czarodziejów poza zajęciami sportowymi i lekcjami języka angielskiego przygotowaliśmy mnóstwo różnych atrakcji. Każdego dnia maluchy mogą brać udział w aż trzech projektach. Obejmują one między innymi takie rozrywki jak: naukę zaklęć, samodzielne tworzenie ramek na zdjęcia i różdżek. Poza tym dzieci będą miały lekcje eliksirów z profesorem Snapem, wycieczkę do zakazanego lasu i naukę tworzenia czarodziejskich listów. Nie zabraknie też pokazu filmu „Komnata Tajemnic”. Może jakiś fan Harry’ego Pottera jeszcze go nie widział? Mamy taką nadzieję!

Zarówno zajęcia sportowe, jak i posiłki nawiązują do magicznego świata czarodziejów. Dzięki temu każda chwila spędzona na półkoloniach Union Jack będzie dla Twojego dziecka niezapomniana. Poza zajęciami na miejscu, w tym programie również jest przewidziana wycieczka – także do sali zabaw oraz kręgielni. Chociaż nie jest to szkoła czarodziejów w Hogwarcie, to też gwarantuje magiczne wspomnienia!

Mamy coś dla ekologów

Jeżeli Twoje dziecko kocha rośliny, zwierzęta, przyrodę i się o nią troszczy, to tylko ten program będzie dla niego odpowiedni. Jego nazwa to Zielono mi. Na tych półkoloniach dziecko pozna nazwy roślin, dowie się jak je hodować, stworzy własny ogródek. W tym programie wiele zajęć odbywa się na zewnątrz, aby maluchy miały jak najwięcej styczności z przyrodą. 

W programie znajduje się też wyprawa do lasu. Dzięki niej dziecko zdobędzie dużo nowych informacji o zwierzętach i roślinach. Pozna również prawdziwego leśniczego. Na pewno później dużo Ci opowie, o tym fascynującym spotkaniu. 

Na udanych półkoloniach musi być również wycieczka. Zabierzemy dzieci do papugarni w Galerii Rzeszów, aby zobaczyły na własne oczy mnóstwo egzotycznych ptaków. Po wycieczce zapraszamy maluchy na projekcję filmu „Był sobie las”. 

W czasie tych kolonii dzieci będą mogły również pójść na łąkę lub do parku, stworzyć własny obrazek kredą albo farbami. Dodatkową atrakcją jest układanie przepięknych bukietów z kwiatów. Oczywiście w tym programie również są zajęcia sportowe, posiłki oraz kreatywne lekcje angielskiego. 

Jak myślisz, który z tych programów najbardziej spodoba się Twojemu dziecku? Zachęcamy do przejrzenia terminów i rezerwacji półkolonii w szkole językowej Union Jack!