https://angielskirzeszow.pl/polkolonie/

Sezon 2020/2021

Uwaga! Płatności, zgodnie z harmonogramem zawartym w Państwa umowie, regulujemy na konto UNION JACK  o nr. 42 1140  2004 0000 3702 7715 3581. W przypadku płatności ratalnej termin płatności raty miesięcznej: 5 dzień miesiąca. 

PRZECZYTAJ ZANIM SIĘ ZAPISZESZ:

  • podane ceny dotyczą zajęć w grupach o standardowej liczbie uczestników (6-8); w szczególnych przypadkach dopuszczamy możliwość poprowadzenia przez nas zajęć w tzw. mini-grupie 3-5 osób za dodatkową opłatą. W razie potrzeby nasze biuro przygotuje szczegółową kalkulację.
  • jeśli wybierasz płatność ratalną, wysokość raty za kurs jest stała, niezależna od liczby zajęć przypadającej w danym miesiącu.
  • płatność za kurs rozkładamy na miesięczne raty bez dodatkowych opłat. W zamian oczekujemy sumienności w uiszczaniu rat na nasze konto. Zastrzegamy sobie prawo odmowy rozłożenia płatności na raty osobom, które zalegają z płatnością rat.
  • w sytuacji, gdy odwołujemy zajęcia z przyczyn od nas niezależnych, wydłużamy czas trwania kursu w czerwcu, tak by łącznie w jego ramach zrealizować założoną i określoną w umowie liczbę zajęć.
  • Kursant ma standardowo 30 dni okresu wypowiedzenia
  • osobom, które dołączają do kursu w trakcie trwania roku szkolnego, nasze Biuro przygotuje indywidualną kalkulację ceny kursu na podstawie liczby zajęć, które pozostały do zrealizowania w danej grupie.

Domowy kurs j.angielskiego online dla mamy i dziecka na cały rok szkolny 2019/2020 w oparciu o program MEN do klas: 1, 2, 3 na naszej platformie:

myfamilyenglish.pl