fbpx

Witajcie Drodzy Rodzice,🤗

Dziękujemy że jesteście z nami.

Jest 🍂 Listopad i czasem mokro i szaro za oknem, ale my nie dajemy się chandrze jesiennej i nasz pociąg rozpędzony, pełną parą zmierza do celu.

➡️ Jaki jest nasz cel 🎯?

Początkowo mógłby wydawać się dość ogólny: optymalny rozwój Twojego dziecka 👨‍👩‍👧‍👦, ale gdy przyjrzymy mu się bliżej zobaczymy że jest bardzo złożony i zawiera w sobie wiele elementów.

Jakie więc szczegółowe cele osiągamy wspólnie?

Wpajamy dziecku wartości które wpisują się mocno w rosnący obecnie trend REZYLIENCJI (Kliknij i przeczytaj na Wikipedii), czyli siły i odporności na zmieniające się (w szalonym tempie) warunki życia. Przekazujemy młodym wartości i umiejętności jakie mogą okazać się niezbędne.

Od szczegółu do ogółu:

🎯 Umiejętność komunikacji w języku globalnym, jakim jest angielski to oczywistość. Efekty widać i słychać.

🎯 Pokazujemy, jakie efekty daje systematyczna praca.

🎯 Przyzwyczajamy do wartości i kultury pracy oraz dodatkowego wysiłku, jaki należy włożyć aby mieć świetne wyniki.

🎯 Uczymy odpowiedzialności za swoje efekty i czyny – dziecko przychodzi na zajęcia, uczy się myśleć niezależnie, nikt nie robi za nią/niego zadań, ćwiczeń ani pracy domowej – a jedynie rodzic daje wsparcie.I wreszcie najbardziej ogólna ALE prawdopodobnie najważniejsza wartość:🎯 Wychodząc z domu na dodatkowe zajęcia czy to angielskiego czy inne, wychodzimy ze strefy komfortu

po to by rosnąć i pokonywać własne słabości.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi i dumni że razem z Wami możemy dążyć do tak wspaniałych celów. 

Być może nie osiągniemy ich szybko i bezwysiłkowo, ale przecież nie o to chodzi tak naprawdę.

Cieszymy się procesem wzrostu i rozwoju, a nie dążymy do ideału.➡️ W Listopadzie jak zwykle pojawiły się nowe materiały na platformie dla dzieci: PICKO.PL

A hasła dostępu znajdą Państwo w dzienniku elektronicznym Langlion.

➡️ PROMO! Startujemy od dziś z Promocją Za Polecenie– w Listopadzie prosimy Was byście Państwo zarekomendowali nasze zajęcia do swoich znajomych a w zamian oferujemy 100 PLN rabatu na kolejny miesiąc nauki – Grudzień.

Zasługujemy na Państwa rekomendacje, ponieważ cały czas ciężko pracujemy, aby nasze lekcje były jak najwyższej jakości dla dzieci, nagrywamy je, analizujemy, poprawiamy wszystko co się da, a robią to dwie Panie Metodyczki – Kasia Tęcza (Clever) i Jadzia Kuraś (Pick Up).

Gdybyście Państwo mieli jakieś pytania co do naszych lekcji czy metod, prosimy pisać na skrzynkę metodyczną.➡️ Witamy nową koleżankę na pokładzie oddziału Strażacka, przemiłą i uczynną Panią Gabrielę.

Bardzo Serdecznie Pozdrawiamy,

Zespół Union Jack