https://angielskirzeszow.pl/polkolonie/

IV TURNUS PÓŁKOLONII (20.07-24.07) – ARTYSTYCZNY SZAŁ

W tym turnusie nie zabraknie ćwiczeń poprawnej dykcji, będziemy ćwiczyć pamięć, muzyka będzie nam grać, sami stworzymy instrumenty a następnie zagramy niesamowity koncert!

PONIEDZIAŁEKSZTUKA TWORZENIA

6:45 – 10:00 – Zbiórka dzieci, uroczyste przywitanie, gry i zabawy zapoznawcze

10:00 – drugie śniadanie (drożdżówka i soczek)

10:15 – pamiątkowe zdjęcie całej grupy

10:30 – 12:00 – warsztaty manualne; tworzymy instrumenty muzyczne, ozdobne kulki z włóczki

12:00 – 13:30 – gry i zabawy na świeżym powietrzu

13:30 – wyjście na obiad do restauracji “Per Tutti” – robimy pizzę!

15:00 – 15:45 – zajęcia z języka angielskiego

do 16:30 – koncert z udziałem instrumentów stworzonych na warsztatach, uczymy się piosenek, warsztaty plastyczne, x-box, playstation, gry i zabawy kreatywnego myślenia, ODBIÓR DZIECI

WTOREK – TEATR MAŁEGO CZŁOWIEKA

W tym dniu prosimy by dzieci przyszły przebrane za postacie z bajek, superbohaterów, itp.

6:45 – 10:00 – Zbiórka dzieci, śpiewanie piosenek, malowanie twarzy, gry i zabawy, robimy pirackie opaski na oko

10:00 – drugie śniadanie

10:30 – warsztaty manualne; tworzymy teatr z pacynek/zabawy na świeżym powietrzu

12:00 – sala śmiechu

13:00 – wyjście na obiad

14:30 – zajęcia z języka angielskiego

15:15 – 16:00 – pojedynek na miecze balonowe – w pirackim stylu!

do 16:30 – gry i zabawy, x-box, playstation, zajęcia plastyczne, ODBIÓR DZIECI

ŚRODA – FILMOTEKA MŁODEGO CZŁOWIEKA

6:45 – 10:00 – zbiórka dzieci, warsztaty plastyczne, gry i zabawy kreatywnego myślenia, oglądamy bajkę: “Merida Waleczna”

10:00 – drugie śniadanie

10:30 – warsztaty magii i iluzji

12:00 – wyjście na boisko; gry i zabawy grupowe

13:30 – obiad w restauracji Strażacka

15:00 – zajęcia języka angielskiego

do 16:30 – tworzymy zwierzęta z balonów, gry i zabawy, zajęcia plastyczne, warsztaty z robienia origami, ODBIÓR DZIECI

CZWARTEK – ODKRYJ SWÓJ TALENT

6:45 – 10:00 – zbiórka dzieci, przygotowania do konkursu MAM TALENT, gry i zabawy, zajęcia z iluzji i magii

10:00 – drugie śniadanie

10:30 – wyjście do Kinder planety

13:30 – obiad

15:00 – 15:45 – zajęcia z języka angielskiego

15:45 – 16:30 – MAM TALENT, MISTRZOSTWA UNION JACK W PODŁOGA TO LAWA, gry i zabawy, ODBIÓR DZIECI

PIĄTEK – SZTUKA JAKEJ NIE ZNALIŚCIE

6:45 – 9:30 – zbiórka dzieci, gry i zabawy, robimy tęczę z cukierków, film: szalona piątka

9:30 – drugie śniadanie

10:00 – wyjście do muzeum dobranocek

11:30 – warsztaty plastyczne: robimy witraże i organizer na biurko

13:30 – obiad

15:00 – zajęcia języka angielskiego

do 16:30 – warsztaty origami, głuchy telefon, podsumowanie turnusu, wręczenie pamiątkowych zdjęć, ODBIÓR DZIECI