PICK UP to nasza autorska metoda nauki angielskiego dla maluchów od 2 do 6 roku życia.
Dzieci uczą się i zapamiętują najlepiej poprzez ruch, doświadczenie oraz pobudzenie ich fantazji. Słyszymy to dziś wszędzie. Otoczone zabawkami, grami, smartfonami i technologią, nasi milusińscy nie widzą nic niezwykłego w kolejnych zajęciach z użyciem tych gadżetów. Po pewnym czasie nudzą im się i one.
Jest jednak coś co nie nudzi się nigdy: ŻYCIE.
Każdy rodzic wie, jak bardzo maluch lubi uczestniczyć w życiu dorosłych – jest zafascynowany naszymi codziennymi czynnościami w kuchni, łazience jak i w ogrodzie. My angażujemy dziecko do nauki j. angielskiego poprzez odkrywanie świata, doświadczanie go połączone z zaspokojeniem naturalnej ciekawości i fantazji.
Jak to robimy? EKSPERYMENTUJEMY!
Na przykład: jeśli uczymy się rysować kształty lub pierwsze literki, robimy to palcami po żelu lub w pianie, a gdy uczymy się nazw czynności – bawimy się i odgrywamy role z rekwizytami.
W ten sposób dziecko nie zauważa kiedy minęła lekcja, ponieważ pełna jest ekscytujących przygód, a w domu na podstawie materiałów otrzymanych od nauczyciela, dziecko bawiąc się z rodzicem „odrabia zadanie”. Czy może być coś przyjemniejszego? Spędzamy czas razem, w bezpieczny, kreatywny i mądry, życiowy sposób poznając co to obcy język.