Dlaczego Union Jack?

Nasze nowatorskie lekcje języka angielskiego pozwolą Państwa dzieciom w krótkim czasie osiągnąć świetne rezultaty w nauce tego języka.

Dziecko będzie chętnie na nie chodzić ponieważ są atrakcyjne, dynamiczne i ciekawe.

Dzięki nim nauczy się świetnie mówić po angielsku, zda egzaminy szkolne na 100% oraz doceni wartości takie jak systematyczna praca i odpowiedzialność za własne wyniki, a co za tym idzie dalej, własne życie.

Z kolei Państwo, Rodzice zyskacie spokój i pewność, że pociecha jest na właściwej drodze do swojej przyszłości.

Zapis na bezpłatną rozmowę poziomującą

Nasze Supermoce:

1. Aż 105 godzin nauki w kursie,

2. Dziennik Elektroniczny,

3. Świetne wyniki, LINK do RECENZJI

4. Ciepła, domowa atmosfera,

5. Własne wypracowane przez 10 lat unikalne metody pracy:

English Clever – kompetencje XXI wieku dla dzieci 7-14 (analiza, logika, wyciąganie wniosków, przyczyna-skutek, itp.) LINK

English Code – nauka słówek LINK

Pick Up – sensoryczna – jedyna w Rzeszowie – dla dzieci 2-6 LINK

Exam – Matura, Gimnazjalny, Ósmoklasisty na 100% LINK

W Union Jack uczymy nie tylko angielskiego, ale także świadomego uczenia się i odpowiedzialności za własne wyniki. Tego korepetycje Państwu nie zapewnią.

Czy Państwa dziecko potrafi się samo nauczyć? Czy umie sporządzać efektywne notatki, zna techniki szybkiego zapamiętywania, analizowania i wnioskowania?

 Czy dziecko ma tylko jeden dzień w tygodniu na naukę angielskiego w szkole językowej? My pracujemy 1 raz w tygodniu przez 3 godziny lekcyjne. Dwie z nich to zajęcia a  trzecia – wyłącznie konwersacje i gry językowe – czyli po angielsku: FUN!

Tak wygląda nasza szkoła:

Zapraszamy do naszej przytulnej szkoły, gdzie zawsze możesz przyjść wcześniej aby zaczekać na zajęcia, napić się wody lub ciepłej herbaty, odrobić zadanie domowe, skorzystać z komputera i miło spędzić z nami czas.

Jesteśmy lokalną inicjatywą i z dumą utożsamiamy się z Rzeszowem. Wszyscy, łącznie z założycielką szkoły jesteśmy wykształconymi nauczycielami, którzy z zaangażowaniem i pasją podchodzą do kwestii nauczania języków obcych. Utrzymujemy się ze swojego fachu i swoją aktywność zawodową poświęcamy wyłącznie edukacji językowej. Zobacz nas, nasz zespół i metody na naszym kanale Youtube

Mamy kameralną, rodzinną atmosferę

Nie wykładamy marmurem korytarzy, ani nie instalujemy telebimów na terenie szkoły. Dzięki temu generowane są oszczędności pozwalające nam zatrudniać najlepszych lektorów, rozwijać autorskie metody dydaktyczne, takie jak English Code, CLEVER oraz Pick Up oraz wdrażać ciekawe innowacje wspomagające naukę.

Znamy osobiście każdego Ucznia i Rodzica i liczymy na bliską współpracę

Nasze wyniki w nauce są najlepsze kiedy blisko współpracujemy i jesteśmy w stałym kontakcie z rodzicem. Prowadzimy platformę online dla rodziców i uczniów, organizujemy spotkania i lekcje dodatkowe gratis po chorobie dziecka. Dzwonimy, piszemy sms-y lub e-mail do Państwa na bieżąco.

Jesteśmy rodzicami

Sami również jesteśmy rodzicami i uważamy, że dzieci powinny uczyć się – i to wszystkiego – nie tylko języków obcych. Ale to na nas, Rodzicach spoczywa obowiązek przekazania im wiedzy o tym JAK SIĘ UCZYĆ!  Jak łatwiej zapamiętywać, jak efektywniej sporządzić notatkę (aby później z niej móc skorzystać), jak pracować nad koncentracją. To samo się niestety nie zrobi. Dziecko pozostawione z tym problemem samo znajdzie rozwiązanie albo za późno, albo wcale. Możemy oszczędzić mu wiele rozczarowań i niepowodzeń.

Uczymy wartości

Na Rodzicach spoczywa także obowiązek wpojenia dziecku wartości takich jak systematyczna praca,  odpowiedzialność za swoje wyniki i za własną przyszłość. Dzięki takiemu podejściu nasi uczniowie osiągają bardzo dobre i trwałe rezultaty edukacji językowej co daje nam wiele powodów do dumy. Tego, drogi rodzicu, nie da Ci prywatny nauczyciel. Zaufaj doświadczeniu i zaangażowaniu grupy nauczycieli, lektorów oraz wychowawców.

Jesteśmy uczciwi

Nie obiecujemy Klientom cudownych i ekspresowych rezultatów. Takie rezultaty są jaka praca ucznia. Jeśli uczeń i rodzic współpracują z nami według naszych standardów, wyniki są celujące.

Ceny kursów są przystępne, a oprócz tego co roku przygotowujemy dla klientów nowe, atrakcyjne promocje.

Serdecznie zapraszamy do szkoły „Union Jack”.

Zapoznaj się z naszą:  Polityką Bezpieczeństwa Przetwarzania Danych

Poznaj nasz zespół:

Lektorka J. angielskiego

Kasia Bolec

Lektor J. angielskiego

Kamil Sękowski

Lektorka J. angielskiego

Ania Preisner

Lektorka J. angielskiego

Kasia Tęcza

Kierownik Biura

Kierownik Biura

Julia Król

Metodyk, założycielka Union Jack

Sylwia Rytarowska

Lektorka J. angielskiego

Edyta Dzido

Załoga Union Jack

Nasz zgrany zespół na spotkaniu

Lektorka J. angielskiego

Diana Kustra

Lektorka J. angielskiego

Grace Tomaszczyk

Lektorka J. angielskiego

Anna Sarna

Lektor J. angielskiego

Grzegorz Grzywacz

[instagram-feed]