J. angielski w Medycynie

Moi klienci uczą się angielskiego aby swobodnie  i skutecznie porozumiewać się, nie tylko w zawodowych sytuacjach. Oto główne powody:

 

  • Częste wyjazdy za granicę,
  • Konferencje, szkolenia, zjazdy i sympozja,
  • Aktualne artykuły medyczne,
  • Obrona pracy doktoranckiej,
  • i inne…

Uczymy się w sposób dynamiczny, korzystając z najnowocześniejszych technologii, opracowań naukowych, dużo mówimy i na efekty nie trzeba długo czekać.

 

Zapraszam na zajęcia w Rzeszowie przy ul. Jałowego 10. Cena zajęć to 120 PLN za 1 spotkanie 90 minut.

Diagnoza poziomu gratis.

 

KONTAKT:

Tel. 608064313 lub e-mail: biuro@angielskirzeszow.pl

Zarejestruj się na rozmowę

12 + 4 =

Gorąco polecam. Miła atmosfera, wysoki poziom nauczania, nauczyciele przyjaźnie nastawieni do ucznia.

Agnieszka Oliwa

Słuchaczka, maturzystka

Szkoła świetna, kompetentna i bardzo przyjazna dzieciakom. Moi synowie (12 i 16 lat) uczą się w Union Jack’u od kilku lat – ich oceny i punktacje na testach mówią same za siebie; 98 na 100 w testach gimnazjalnych (poziom podstawowy i rozszerzony). A najbardziej cieszy mnie, że ich komunikatywność została baaaardzo pozytywnie zweryfikowana przez rodowitego Amerykanina. Był pod wrażeniem!

Ewa Grzesik

Rodzic

Kurs Medical English w Rzeszowie

Zapraszam na indywidualne zajęcia o profilu medycznym na każdym poziomie: od podstawowego A1 do zaawansowanego  C2.

Do chwili obecnej moimi klientami byli lekarze o specjalnościach: urologia, stomatologia, kardiologia, ortodoncja  oraz ogólnej.  W tych dziedzinach mam już spore doświadczenie (10 lat). 

Najlepsza szkoła językowa w Rzeszowie! Jako absolwent kursu językowego w tej szkole mogę powiedzieć, że Union Jack oferuje bardzo profesjonalne przygotowanie do egzaminów na wszystkich poziomach zaawansowania, ale również pomaga w rozwinięciu praktycznych umiejętności posługiwania się językiem angielskim pozwalających na swobodne studiowanie lub pracę za granicą. Polecam!

Bartłomiej Kołodziej

Słuchacz, maturzysta

Gorąco polecam. Miła atmosfera, wysoki poziom nauczania, nauczyciele przyjaźnie nastawieni do ucznia.

Agnieszka Oliwa

Słuchaczka, maturzystka

Sylwia Rytarowska

Sylwia Rytarowska

Nauczyciel, Metodyk, Prezes i Założycielka Szkoły J. Angielskiego Union Jack

Gdy w 2007 roku założyłam Union Jack, miałam spore doświadczenia w nauce dzieci i młodzieży w szkole publicznej jak i prywatnej. Kierowała wtedy mną chęć prowadzenia ucznia według własnych metod i w lepszym kontakcie z rodzicem. Rozwój osobisty to moja pasja i od wielu lat pracuję z dziećmi i młodzieżą w nowatorski sposób, ucząc ich nie tylko języka angielskiego, ale także samoświadomości i logicznego myślenia. Najfajniejsze w mojej pracy jest to, że młode umysły z entuzjazmem poznają nowe techniki i nie kwestionują z góry nieznanych jeszcze ćwiczeń, jak to często robią dorośli.