Sprzedaż kursu na cały rok szkolny dla dzieci już ruszyła!

Cześć jestem Sylwia,

Uważam że angielskiego trzeba uczyć się codziennie w fajny, ciekawy i przyjazny sposób. Moi klienci to rodzice, którzy chcą, żeby ich dzieci biegle mówiły po angielsku oraz cenią sobie wartość pracy i efektywnie spędzonego czasu.

Ja im pomagam to osiągnąć i wyeliminować wizję kłopotów w szkole i na egzaminach oraz sprawić by język angielski stał się łatwym a nawet naturalnym drugim językiem ich dzieci.

Odwiedź mnie na naszym fanpage i pytaj o wszystko: 

Zrozumiały

Nie musisz znać angielskiego ani jego wymowy. Dla Twojego zrozumienia jest dokładne tłumaczenie wszystkich informacji, a do wymowy jest wideo i audio!

Czytelny

Jasno i przejrzyście zaprezentowany materiał, w tej samej kolejności w ćwiczeniach i fiszkach. Cały czas wiesz co się dzieje!

Przystępny

Nie musisz znać j.angielskiego. Cały czas dziecko prowadzone jest za rękę. Cały czas wiecie o co chodzi. powtarzalne, jesno sformułowane zdania.

Dla kogo jest nasz kurs j. angielskiego?

Dla dzieci które poznały wszystkie literki,

W kursie jest cała książka ćwiczeń z dużą ilością ćwiczeń w pisaniu.

Dla rodziców, którzy chcą wychować dzieci płynnie mówiące po angielsku,

Częsty kontakt z językiem sprawia, że dziecko uczy się go szybko i naturalnie.

Dla dzieci mających kłopoty w klasach III i IV,

Jeśli dziecko nie wie nic z lekcji szkolnych z różnnych powodów, materiał pokrywa większość struktur i słownictwa dla klas III i początek IV. Kurs powstał w oparciu o program MEN i pozwala jeszcze raz powtórzyć wszystkie podstawy, bez których nie da się uczyć na wyższych poziomach.

Dla dzieci w klasach I i II które mają duży potencjał, marnowany w szkole,

Widzisz że Twoje dziecko ma zdolności językowe, ale podręczniki są cienkie a wymagania szkolne prawie zerowe? Dziecko pisze i chętnie robi dodatkowe ćwiczenia? Tak, to kurs dla Was.

Dla rodziców którzy nie chcą wozić dzieci i płacić za drogie kursy.

Kurs kosztuje 20% z tego co kurs regularny stacjonarny ponieważ to rodzic dostaje wszystkie narzędzia potrzebne do rozwoju u swojego dziecka drugiego języka i sam kontroluje jego postępy.

Wypróbuj

Moduł I KOLORY

GRATIS

Oto 10 Modułów Kursu:

Plus 6 Bonusów!

Moduł I Kolory

Nazwy kolorów zaprezentowane w zdaniach „Ja lubię…” oraz „To jest/to są”

Moduł II Zwierzęta

Zwierzątka sa zaprezentowane w zdaniach „Ja mam” „On/ona jest” plus cechy, „Ja lubię…” oraz „To jest/to są”. Dodatkowo pojawiają się odgłosy zwierząt  oraz czynności takie jak: „jeść, bawić się, itp.”

Moduł III Zabawki

Nazwy zabawek zaprezentowane w zdaniach „Ja mam…”, „Ja bawię się…” oraz „To jest/to są” a także z kolorami i rozmiarami.

Moduł IV Ciało

Nazwy częsi ciała zaprezentowane w zdaniach „Ja mam/my mamy…” oraz „To jest/to są” oraz gramatyką czasowników BYĆ i MIEĆ.

Moduł V Jedzenie

Nazwy posiłków, owoców, warzyw  zaprezentowane są w zdaniach „Ja lubię…” oraz „To jest/to są”.

Moduł VI Czas na Zabawę

Dzieci uczą się oprócz nazw zabaw i czynności czasownika CAN – potrafić.

Moduł VII Mój Dom

Tutaj poznajemy pomieszczenia, przedmioty i meble a także słowa: „w/na/pod, itp”

Moduł VIII Moje Ubrania

Uczymy się nazw ubrań w zdaniach np. „She is wearing” – „Ona nosi”…

Moduł IX Moja Rodzina

Dzieci uczą się nazw członków rodziny oraz przymiotników „duży/mały/wysoki/niski/młody/stary” itp.

Moduł X Natura/Przyroda

Uczymy sie otaczającego nas świata oraz pogody i pór roku.

Kalendarz Bonusów:

DODATKOWE 6 MODUŁÓW JAKIE  DOSTANIESZ PO ZAKUPIE 10 PODSTAWOWYCH:

24 Października HALLOWEEN

Moduł kulturowy: Prezentacja plus ćwiczenia.

5 Stycznia TYPOWE ZWROTY w Klasach 1-3

Prezentacja zwrotów i zdań plus ćwiczenia.

5 Listopada GRAMATYKA w klasach 1-3

Prezentacja prostych struktur plus ćwiczenia.

31 Stycznia Valentine's Day

Moduł kulturowy: Prezentacja plus ćwiczenia.

10 Grudnia Christmas

Moduł kulturowy: Prezentacja plus ćwiczenia.

7 Marca ST. PATRICK'S DAY

Moduł kulturowy: Prezentacja plus ćwiczenia.

We wrześniu wysłałam 3 mamom 5 modułów kursu. Oto co napisały:

Sylwia udostępniła mi pierwsze pięć modułów dokładnie 1 września, a dziś (7 października) mamy przerobione już 3! Córcia bardzo chętnie ogląda filmiki i wypełniamy ćwiczenia po trochę każdego dnia. Efekt już jest widoczny bo w szkole są już pierwsze sukcesy bo mała chętnie się zgłasza więc pani doceniła jej aktywność dając naklejki i pieczątki do zeszytu! 

Mama Hani, 9 lat

Mój Szymek jest niestety dyslektykiem i mamy duży problem z pisaniem. Kiedy dostałam do wypróbowania 5 rozdziałów kursu wątpiłam czy to się dla nas sprawdzi, ale porozmawiałam z synem – po konsultacji z Sylwią – i razem ustaliliśmy sobie nasz system pracy. Póki co trzymamy się go i idzie do przodu. Na początku tylko oglądaliśmy filmiki, teraz już wydrukowałam ćwiczenia i piszemy po śladzie a potem sam Szymek przepisuje. Małe są te kroczki ale liczy się że idziemy do przodu 🙂 Pozdrawiam i szczerze polecam bo bardzo rzetelnie kurs jest przygotowany. Ala.

Alina S. Mama Szymona, 10 lat

Ja pracuję z córą od przedszkola więc mała pisze już sama bez problemu. Kiedy dostałam do wypróbowania kurs, zaskoczyła mnie spora ilość ćwiczeń. My nie zrobiłyśmy wszystkiego w jednym dziale, ale może jeszcze wrócimy za jakiś czas żeby sobie przypomnieć. Dla nas najfajniejsze były nowe rzeczy z gramatyki bo dużo z tego nie było jeszcze przerabiane w szkole, także jeseteśmy do przodu. Jak skończymy wszystkie działy mam zamiar kupić kolejnych 5 bo przydaje się i jest bardzo zrozumiałe.

Sylwia M. Mama Zuzi, 7 lat

Szkoła to za mało. Angielski nie jest przedmiotem szkolnym.

Pokażę ci w kilku prostych krokach co po kolei zrobić aby przejąć kontrolę nad nauką j.angielskiego swej pociechy. 

Jaki jest twój cel?

  • poprawa ocen?
  • uzupełnienie do programu szkolnego?
  • wychowanie dwujęzycznego dziecka?
  • naturalna swoboda w użyciu języka?

 

CZĘSTO ZADAWANE PRZEZ RODZICÓW PYTANIA:

Czy można płacić przelewem?

Oczywiście. Mamy umowę z PayPal, PayU i w bramce płatności możesz wybrać też opcję: przelew tradycyjny.

Czy wystawiacie faktury?

Oczywiście. Nasz firma to Union Jack Sp. z o.o. i jest ona zarejerstrowana w polskim KRS. Wystwiamy faktury bez podatku VAT w Polsce.

Dlaczego jesteś ekspertem?

To nie jest moja praca, to jest moja pasja. Odeszłam ze szkoły publicznej w 2007 roku i założyłam własną, bo nie mogłam mieć wpływu na to co się tam działo. 

Chciałam wszystko zmienić i sprawić by dzieci rozwinęły skrzydła. Udało się!

Uczę już od 30 lat a od 12 projektuję kursy i metody nauczania w Union Jack, Szkole Języka Angielskiego w Rzeszowie i wiem dokładnie co działa z co nie. Chcę to przekazać wszystkim rodzicom. 

Czy poradzę sobie z gramatyką?

Gramatyka jest jak matematyka. Masz wzór A+B=C , podstawiasz dane i otrzymujesz wynik. Jest prosta i nie ma w niej nic „do rozumienia”. Poziom klasy 1-3 w szkole podstawowej jest to fajna podstawa nawet dla dorosłego który nigdy nie uczył sie wcześniej. Innymi słowy: jest łatwo!

Czy ten kurs jest dla mnie?

Ten kurs jest dla Ciebie jeśli chcesz pokazać dziecku co to jest systematyczna praca razem z rodzicem – samo mówienie nie jest dobrym przykładem. Ten kurs jest dla ciebie jeśli chcesz uczyć się i bawić z dzieckiem, i razem odkrywać nowe umiejętności.

Oszczędzisz pieniądze i czas

Kurs roczny dla dziecka to średnio koszt około 2000 PLN, a wynik niestety nie zależy od Ciebie i może być różny. Nasz kurs na cały rok kosztuje 450 PLN i zaangażuje około 15 minut Waszego czasu dziennie, chyba że zechcecie pracować dłużej 🙂 a dowozy dziecka do szkoły językowej lub nauczyciela zajmują czasem nawet pół dnia.

Pomożesz dziecku w nauce szkolnej

Nasz kurs oparty jest o program szkolny MEN w  wersji rozszerzonej, co gwarantuje, że materiał przerabiany będzie odpowiednikiem wymaganego materiału w szkole ponieważ wydawnictwa szkolne są zobowiązane również z tego samego programu korzystać.

Twoje dziecko zrobi postępy

Materiał w kursie przekracza wymagania podręczników szkolnych, oraz jest  wzbogacony o wiele wspaniałych, ogólnodostępnych technik dodatkowych: bajki, piosenki i inne. Jeśli zechcesz je eksplorować, nauka będzie ciekawsza i weselsza, a poziom językowy dziecka wzrośnie mega szybko!

Materiały Wideo

Prezentacje bogatych zasobów najlepszych ćwiczeń językowych dla dzieci na wesoło. Tutoriale, zbiory i listy. Zmysł wzroku, słuchu i dobre emocje 🙂

Materiały Audio

Bogaty zbiór piosenek i bajek zorganizowany tematycznie – świetne do auta, na spacer i do słuchania przy zabawie oraz innych zajęciach – model akcentu.

Materiały Pdf

Do każdego modułu tematycznego mamy mnóstwo ciekawych kolorowanek, ćwiczeń pisania i koordynacji oko-ręka, a także inne niespodzianki.

Prezentacja, worksheets, wideo, fiszki, flashcards, instrukcje PDF i wideo i wiele innych ciekawych materiałów!

DLACZEGO

Dlaczego uczyć się z dzieckiem w domu?

Angielski w szkole nie wystarczy

Szkoła w wielu przypadkach (nie zawsze, ale już coraz częściej niestety) nauczy je „przerabiać” materiał na zasadzie: „Dziś przerabiamy czas teraźniejszy, a za tydzień mamy z niego sprawdzian.” Sprawdzian to kulminacja nauki i po nim w zasadzie przechodzimy do następnego „punktu programu”. 

Nauka i dobre emocje

Dobre emocje towarzyszące ćwiczeniom gwarantują świetne rezultaty. Szansa na wspólną rozmowę i zabawę i „przy okazji”  lepsze oceny w szkole!

Częstotliwość i systematyka

Praca z dzieckiem nad jego szkolnym materiałem nie musi być nudnym przerabianiem ćwiczeń podręcznikowych. W sieci istnieje mnóstwo cudownych zasobów, wiele z nich darmowych aby bawić się językiem zarazem codziennie ćwicząc to co „przerabiane” w szkole. 

Atrakcyjne i różnorodne materiały

Kolorowe poradniki wideo i pdf oraz karty pracy „flashcards” i fiszki do oglądania i gier, kolorowanki dla dziecka utrwalające materiał oraz karty pracy do każdego modułu.

Bank zasobów online

Wciąż aktualizujemy naszą bazę danych materiałów ogólnodostępnych w sieci: filmów, prezentacji, ćwiczeń, kart pracy.

Zadbane dziecko - lepsze oceny w szkole

To jest nasz główny cel – aby upewnić się, że materiał jaki się przerabia w przedszkolu i szkole nie „pójdzie w las”, że wychowamy młodego człowieka w 100% gotowego kiedyś wejść w świat dorosły i odnieść sukces.