ANGIELSKI DLA MALUCHÓW od 2 do 6 roku

OCZY I USZY TO NIE WSZYSTKO...odkrywajmy świat rączkami i nóżkami...

My angażujemy dziecko do nauki j. angielskiego poprzez odkrywanie świata, doświadczanie go połączone z zaspokojeniem naturalnej ciekawości i fantazji.

Sprawdź na czym polega Pick Up

Warsztaty j. angielskiego dla dzieci w wieku od 7 do 14 lat

Warsztaty j. angielskiego z treningiem kompetencji szkolnych: łatwiej zapamiętaj, efektywnie notuj, miej lepsze wyniki w szkole!

​Czy Twoje dziecko potrafi się uczyć?  Czy umie robić skuteczne notatki, wyciągać wnioski lub łatwo zapamiętywać informacje?

Jeśli odpowiedź brzmi: NIE, zmieńmy to razem!

Na Warsztatach Angielskiego Clever ćwiczymy te techniki i wiele więcej, po to aby Twoje dziecko mogło uczyć się (nie tylko angielskiego) świadomie,  bez niemiłych niespodzianek.

Sprawdź na czym polega CLEVER

Nasz jedyny cel to Twój najlepszy wynik z egzaminu!

Przygotowanie do egzaminów: Maturalnego, Gimnazjalnego, Testu Ósmoklasisty oraz egzaminów instytucji British Council: First i Advanced, a także indywidualnie do TOEFL oraz IELTS.

Z nami zdasz najlepiej a nasz zespół specjalistów egzaminacyjnych nauczy Cię:

  • Specjalnych technik rozwiązywania zadań egzaminacyjnych – jest to łatwiejsze niż przypuszczasz,
  • Rozpoznawania pułapek zastawionych na Ciebie – będziesz wiedział/ wiedziała na co zwracać uwagę i do czego podejść ostrożnie,
  • Skutecznie komunikować się w obcym języku nie tylko w środowisku szkolnym,
  • Nie działamy na zasadzie „uwierz w czary” – czeka nas wszystkich praca, ale gwarantujemy spektakularny efekt końcowy – na co mamy dowody w postaci wielu zadowolonych klientów.
Sprawdź EXAM