Szanowny Rodzicu,

Czy Państwa dziecko potrafi się samo nauczyć? Czy umie sporządzać efektywne notatki, zna techniki szybkiego zapamiętywania, analizowania i wnioskowania?

W Union Jack uczymy nie tylko angielskiego, ale także świadomego uczenia się i odpowiedzialności za własne wyniki. Tego korepetycje Państwu nie zapewnią.

Czy dziecko ma tylko jeden dzień w tygodniu na naukę angielskiego w szkole językowej? My pracujemy 1 raz w tygodniu przez 3 godziny lekcyjne. Dwie z nich to zajęcia a  trzecia – wyłącznie konwersacje i gry językowe – czyli po angielsku: FUN!

Szkoła Językowa Union Jack

 

​ kursy angielskiego dla dzieci w rzeszowie

Jesteśmy z Rzeszowa

Jesteśmy lokalną inicjatywą i z dumą utożsamiamy się z Rzeszowem. Wszyscy, łącznie z założycielką szkoły jesteśmy wykształconymi nauczycielami, którzy z zaangażowaniem i pasją podchodzą do kwestii nauczania języków obcych. Utrzymujemy się ze swojego fachu i swoją aktywność zawodową poświęcamy wyłącznie edukacji językowej. Zobacz nas, nasz zespół i metody na naszym kanale Youtube

Mamy kameralną, rodzinną atmosferę

Nie wykładamy marmurem korytarzy, ani nie instalujemy telebimów na terenie szkoły. Dzięki temu generowane są oszczędności pozwalające nam zatrudniać najlepszych lektorów, rozwijać autorskie metody dydaktyczne, takie jak English Code, CLEVER oraz Pick Up oraz wdrażać ciekawe innowacje wspomagające naukę.

Znamy osobiście każdego Ucznia i Rodzica i liczymy na bliską współpracę

Nasze wyniki w nauce są najlepsze kiedy blisko współpracujemy i jesteśmy w stałym kontakcie z rodzicem. Prowadzimy platformę online dla rodziców i uczniów, organizujemy spotkania i lekcje dodatkowe gratis po chorobie dziecka. Dzwonimy, piszemy sms-y lub e-mail do Państwa na bierząco.

Jesteśmy rodzicami

Sami również jesteśmy rodzicami i uważamy, że dzieci powinny uczyć się – i to wszystkiego – nie tylko języków obcych. Ale to na nas, Rodzicach spoczywa obowiązek przekazania im wiedzy o tym JAK SIĘ UCZYĆ!  Jak łatwiej zapamiętywać, jak efektywniej sporządzić notatkę (aby później z niej móc skorzystać), jak pracować nad koncentracją. To samo się niestety nie zrobi. Dziecko pozostawione z tym problemem samo znajdzie rozwiązanie albo za późno, albo wcale. Możemy oszczędzić mu wiele rozczarowań i niepowodzeń.

Uczymy wartości

Na Rodzicach spoczywa także obowiązek wpojenia dziecku wartości takich jak systematyczna praca,  odpowiedzialność za swoje wyniki i za własną przyszłość. Dzięki takiemu podejściu nasi uczniowie osiągają bardzo dobre i trwałe rezultaty edukacji językowej co daje nam wiele powodów do dumy. Tego, drogi rodzicu, nie da Ci prywatny nauczyciel. Zaufaj doświadczeniu i zaangażowaniu grupy nauczycieli, lektorów oraz wychowawców.

Jesteśmy uczciwi

Nie obiecujemy Klientom cudownych i ekspresowych rezultatów. Takie rezultaty są jaka praca ucznia. Jeśli uczeń i rodzic współpracują z nami według naszych standardów, wyniki są celujące.

Ceny kursów są przystępne, a oprócz tego co roku przygotowujemy dla klientów nowe, atrakcyjne promocje.

Serdecznie zapraszamy do szkoły „Union Jack”.

Zapoznaj się z naszą:  Polityką Prywatości