Kursy z serii  EXAM to zajęcia nastawione na jeden cel: jak najlepszy wynik na egzaminie.

Przygotowują one do Egzaminu Gimnazjalnego, Ósmoklasisty, Maturalnego oraz egzaminów instytucji British Council: First i Advanced, a także w małych grupkach lub indywidualnie do TOEFL oraz IELTS. 

Z nami zdasz najlepiej a nasz zespół specjalistów egzaminacyjnych nauczy Cię:

  • Specjalnych technik rozwiązywania zadań egzaminacyjny – jest to łatwiejsze niż przypuszczasz,
  • Rozpoznawania pułapek zastawionych na Ciebie – będziesz wiedział/ wiedziała na co zwracać uwagę i do czego podejść ostrożnie,
  • Skutecznie komunikować się w obcym języku nie tylko w środowisku szkolnym,
  • Nie działamy na zasadzie „uwierz w czary” – czeka nas wszystkich praca, ale gwarantujemy spektakularny efekt końcowy – na co mamy dowody w postaci wielu zadowolonych klientów.

Jak zorganizowane są kursy językowe EXAM?

Wszystkich uczestników  dzielimy na grupy pod względem wieku i poziomu zaawansowania co sprzyja komfortowi nauki, dyscyplinie i zachowaniu odpowiedniego tempa pracy. Zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych 1 ra3 w tygodniu po 2 godziny lekcyjne lub przedpołudniowych –  najczęściej dla grup uczniów w obrębie  tej samej klasy.

Proponujemy:

  • Program STEP BY STEP – krok po kroku realizujemy plan wynikowy we współpracy z uczniem i rodzicem – w połączeniu z Portfolio , gdzie uczeń sam uzupełnia plan o przykłady i notatki – w ten sposób wszyscy wiemy dokładnie jakie umiejętności  słuchacz nabył, a rodzic z łatwością ma kontrolę nad procesem nauczania,
  • Program Indywidualnej Opieki Nad Uczniem*,
  • Europejskie Portfolio Językowe,
  • Wprowadzenie technik zapamiętywania i uczenia się,
  • Opiekę egzaminatorów OKE,
  • Egzaminy próbne 2 razy w roku.

* Monitorujemy sytuację ucznia w szkole, pomagamy zaliczać testy, wyrównać różnice poziomowe, uzupełnić ewentualne braki.

Tylko u nas: Dodatkowo i bezpłatnie!

Uczniowie mogą skorzystać z BEZPŁATNYCH WARSZTATÓW przygotowujących do zdania Egzaminu GimnazjalnegoÓsmoklasisty czy Matury podstawowej jak i rozszerzonej z języka angielskiego. Egzamin Maturalny czy Egzamin Ósmoklasisty  nie muszą powodować stresu u słuchaczy lub ich rodziców – dodatkowe zajęcia z technik i strategii egzaminacyjnych są nadzorowane przez egzaminatorów OKE aby zapoznać przyszłych zdających z formatem i wymogami testu i ułatwić otrzymanie dobrych wyników.

 

Jak się zapisać na ten kurs?
Zapisy prowadzimy przez cały rok szkolny w ramach wolnych miejsc w grupach.

Przed zapisaniem na kurs, wszystkie osoby, które miały wcześniej kontakt z językiem angielskim zapraszamy na bezpłatne sprawdzenie poziomu zaawansowania. Test kwalifikacyjny trwa około 20 minut i jest to krótka rozmowa z metodykiem w połaczeniu z wykonaniem kilku wybranych dla słuchacza ćwiczeń.

Zarejestruj się na rozmowę z metodykiem

14 + 14 =